Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri Produk:
Menggunakan sistem kawalan lanjutan yang merangkumi mekanisme perlindungan untuk overcharging, litar pendek, semasa, dan terlalu panas, lampu jalan solar adalah selamat dan boleh dipercayai.
Sensing pintar pada waktu siang dan malam: Ia direka dengan bijak untuk menjimatkan tenaga dengan mematikan sepanjang hari dan menghidupkan pada waktu malam, terima kasih kepada teknologi penginderaan -.
Spesifikasi:
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Kuasa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP66 Waterproof |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Panel solar | Sel silikon monocrystalline |
| Bateri | Bateri Lithium 12V |
| Pf | 0.9 |
| Jaminan | 3 tahun |
| Masa caj | 7 jam |
| Masa pelepasan | Model penjimatan: 3-5 hari hujan |
| Mod kerja | Sensor PIR |
Maklumat lanjut:



Penggunaan:



