Penerangan Produk
Seperti namanya, ia menggabungkan semua komponen kritikal menjadi unit yang padat dan berautonomi. Sistem pencahayaan berfungsi sepenuhnya yang "sedia dipasang dan digunakan serta-merta"
Kepala lampu-komponen teras bersepadu:
Panel suria: Tenaga suria diserap oleh plat silikon monohablur atau polihabluran berkecekapan tinggi{0} tinggi di atas kepala lampu.
Sumber cahaya: Lampu LED LED dengan kecekapan tinggi dan elektrik yang minimum.
Bateri litium: Bateri fosfat besi litium mendominasi. Ia kerap digunakan untuk keselamatan, ketahanan dan rintangan suhu-yang tinggi. Mereka menyimpan tenaga sistem.
Pengawal Pintar: Otak sistem, mengawal selia pengecasan dan pelepasan serta melaksanakan fungsi canggih termasuk penderiaan cahaya, masa dan badan.
Tiang lampu sederhana dan sokongan diperlukan. Kepala lampu bersepadu menghilangkan keperluan untuk petak bateri atau pendawaian yang rumit.

ProdukSpesifikasi
| kuasa | 100W |
| Panel Suria | 6V, 55W |
| Bateri Litium | 240WH, 3.2V |
| CCT | 2700-6500K |
| Masa Mengecas | 6-8 jam |
| Masa Bekerja | 12-15 jam (5-7 hari hujan) |
| Mod Kawalan | Kawalan masa + aruhan gelombang mikro atau aruhan inframerah |
| Penarafan IP | kalis air IP66 |
| Ketinggian Pemasangan | 9-10m |
| Memasang Ruang Antara 2 Lampu | 10-22m |
| Waranti | 5 tahun |
Produk Deekor
1. Pemasangan-mudah
Pemasangan "sehala-berhenti" Sambungkan bateri, kabel litar kawalan dan kepala lampu ke tiang lampu tanpa memasang panel solar. Ini mengurangkan masa buruh dan pemasangan serta perbelanjaan.
Tiada parit atau pendawaian: Ia tidak merosakkan tanah dan sesuai untuk kawasan siap dan situasi dengan pendawaian kompleks kerana ia bebas daripada talian kuasa perbandaran.
2. Kecantikan dan Integrasi
Bahagian luar anggun dan moden. Semua komponen dikebumikan dalam sarung lampu, mewujudkan rasa keseragaman yang kuat tanpa menjejaskan persekitaran.
3. Kawalan Pintar dan Standard Penjimatan Tenaga termasuk ciri kawalan cahaya. Ia dihidupkan dan dimatikan secara automatik apabila ia menjadi gelap dan terang.
Kebanyakan produk menggunakan pengesanan gelombang mikro/inframerah untuk mengesan badan manusia dan bersinar pada kuasa 30% apabila tiada sesiapa di sekeliling. Mereka secara automatik bertukar kepada pencahayaan kuasa penuh (100%) apabila seseorang atau kenderaan dikesan, memastikan keselamatan dan memelihara tenaga dan hayat bateri pada hari basah.
Menyokong tetapan-masa dan{1}}pengurangan kecerahan lewat malam.
4. Selamat dan boleh dipercayai
Tiada kejutan elektrik dengan-kuasa arus terus voltan rendah. Keselamatan terjamin semasa penggunaan dan penyelenggaraan.
Ketiadaan petak bateri kendiri yang terdedah menghalang kecurian bateri.
5. Penyelenggaraan yang mudah
Kerosakan biasanya memerlukan penggantian atau pembaikan kepala lampu, dan masalahnya mudah dikenal pasti.




ProdukAplikasi
Lampu jalan suria bersepadu sangat sesuai untuk senario berikut kerana kemudahan dan fleksibilitinya:
Pembinaan Luar Bandar Baru dan Jalan Luar Bandar
Komuniti kediaman, halaman vila dan taman
Taman bandar, tali pinggang hijau dan laluan pejalan kaki
Tempat letak kereta, kawasan kampus dan kilang
Tarikan pelancong, tapak perkhemahan
Tapak pembinaan sementara, lampu kecemasan
Syarikat Kami


