Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri Produk:
1.
2. Kawalan Automatik: Pengawal pintar yang dipasang di lampu jalan solar membolehkan operasi hidup/mati automatik, yang mengurangkan perbelanjaan kakitangan.
Spesifikasi:
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Kuasa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP66 Waterproof |
| Cip LED | 2835 LED, EPISTAR, Bridgelux, Samsung |
| Bahan | Aloi aluminium+kanta PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Bateri | Bateri Lithium 12V |
| Pf | 0.9 |
| Jaminan | 3 tahun |
| Masa caj | 7 jam |
Maklumat lanjut:



Penggunaan:


Lampu jalan solar boleh mengambil peranan grid konvensional - pencahayaan berkuasa di jalan raya utama dan menengah bandar, menjimatkan wang perbandaran ke atas kos elektrik. Ciri pengurusan cahaya pintar mereka secara automatik boleh mengubah kecerahan mengikut corak lalu lintas, mencegah sisa tenaga dan menjamin pemanduan malam yang selamat.
