ciri:
1. Self-Sustaining Pathway Lamp memanfaatkan kuasa matahari, memberikan tenaga-cahaya cekap yang tidak memerlukan sebarang sumber kuasa luaran.
2. Diperbuat daripada bahan yang tahan lasak dan{1}}kalis cuaca, lampu ini dibina untuk bertahan dan menahan kesukaran penggunaan luar.
3. Dengan reka bentuk yang anggun dan moden, Self-Sustaining Pathway Lamp menambah sentuhan bergaya pada mana-mana ruang luar sambil turut menyumbang kepada dunia yang lebih mampan.
Spesifikasi:
| Suhu Warna (CCT) | 3000 K |
| Kecekapan Bercahaya (lm/w) | 140 LM/W |
| kuasa | 50W 150W |
| Kalis air | IP 66 Kalis Air |
| Cip LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| bahan | Aloi aluminium + kanta PC |
| Panel Suria | Sel silikon monokristalin |
| Bateri | Bateri litium 12V |
| PF | 0.9 |
| Waranti | 3 tahun |
| Masa mengecas | 7 jam |
| Masa pelepasan | Model penjimatan: 3-5 hari hujan |
| Mod Kerja | Penderia PIR |
Imej terperinci:



Penggunaan:


Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
