Ciri -ciri produk:
1. Panel solar premium: Model cahaya solar aluminium 50W dan 100W mempunyai panel solar kecekapan tinggi - yang mengenakan bateri dengan cepat, memastikan operasi yang boleh dipercayai walaupun dalam keadaan mendung.
2. Bateri boleh dicas semula kapasiti tinggi - dalam lampu ini memberikan jam pencahayaan berterusan, menjadikannya ideal untuk pencahayaan luar.
3. Badan aluminium yang bergaya lampu ini memastikan kebolehpercayaan jangka panjang - di bawah iklim yang keras.
4. Lampu ini mudah dipasang dan tidak memerlukan pendawaian atau elektrik. Pasangnya di bawah sinar matahari untuk pencahayaan yang mudah.
ProdukSpesifikasi:
| Watt | 120W |
| Suhu warna | 2700-6500K |
| Cri | 80+ |
| Keberkesanan | 180lm/w |
| Kaedah pemasangan | Dinding dipasang /tiang cahaya |
| Penilaian IP | IP 65 |
| Bahan | Aloi aluminium+kanta PC |
| Jaminan | 3 tahun |
| Masa caj | 7 jam |
Imej terperinci:




Lampu suria aluminium 50W dan 100W adalah penyelesaian pencahayaan solar yang inovatif yang memberikan pencahayaan yang cemerlang dan boleh dipercayai. Tinggi - Panel solar teknologi bertukar cahaya matahari menjadi kuasa, yang boleh dicas semula bateri untuk penggunaan malam. Lampu sangat baik untuk kegunaan luar kerana badan aluminium mereka yang anggun, yang tahan lama dan menarik.
Penggunaan:


1. Lampu suria yang cerah dan cekap ini meningkatkan penglihatan di sepanjang laluan pejalan kaki, jalan masuk, dan laluan.
2. Taman dan Lampu Landskap: Pilihan pencahayaan yang elegan dan praktikal untuk meningkatkan taman atau landskap anda.
3. Lampu ini menerangi tempat suram dan menghalang penyerang, menjadikan rumah anda lebih selamat.
4. Buat teras dan geladak yang menarik dan mengundang dengan lampu solar yang bergaya.
