
PENERANGAN PRODUK
Terdapat 16 warna dan 4 mod peralihan warna (denyar/strob/pudar/licin). Kecerahan pencahayaan mungkin diturunkan ke atas dan ke bawah. Ia hanya boleh mengeluarkan rupa pencahayaan yang anda inginkan. Sesuai untuk dalaman dan luaran, seperti menghias bangunan, kerja video, fotografi, gambar persembahan, TV bilik, studio bawah tanah, gim. Isyarat alat kawalan jauh kami beroperasi dalam jarak 65 Kaki, dan topik (dinding) tidak akan mengubah isyarat. Kami menyediakan dua alat kawalan jauh untuk anda, sekiranya anda tersalah letak. Dengan ciri memori, lampu ATCD akan kekal pada tetapan kekal anda, sambil hidupkan semula. Badan aluminium yang tebal dan reka bentuk kaca yang teguh menahan cuaca basah dan bersalji; Reka bentuk kalis air IP65 yang meningkatkan kestabilan lampu luar dan penggunaan jangka panjang dengan ketara, (NOTA: PALAM BUKAN KALIS AIR) 180-kurungan boleh laras darjah, wayar plug-in tugas berat 9.8 kaki, hanya dipasang / digantung di mana-mana sahaja seperti yang anda mahu. Datang dan tukar taman anda menjadi kelab menari. Orang akan sangat menyukainya.
MATA PENYERTAAN
- Cahaya Terang & Cantik untuk Anda
- Sistem Kawalan Jauh RF Jarak Jauh
- Kalis Air Tiga Kali
- Selamat & Mudah Dipasang
- Kalis Air Tiga Kali
PARAMETER SPESIFIKASI
| No. Model: | BW-WW162W |
| Muka depan & Perumahan: | Badan aluminium |
| Warna | Hitam |
| Warna Cerah | RGB ditambah 5000K Daylight White |
| Cip LED: | Epistar |
| Kelenjar kabel: | Loyang bersalut nikel PG9 |
| Pemandu: | Pemacu arus malar |
| Kanta: | Jelas, Manik, Frosted |
| Pilihan Sudut Rasuk: | 10 darjah 30 darjah 45 darjah 60 darjah 90 darjah |
| Kabel kuasa: | 2*1.0mm²/ 3*0.75mm² / 4*0.75mm² Kabel getah VDE |
| Kelas Perlindungan: | IP65 |
| Persekitaran: | Kering |
| Perkakasan Pemasangan: | Sistem Dipasang di Dinding |
| Berat bersih: | 6.8kgs dengan kabel 1m |
| Seumur hidup: | >50000H |
PAPARAN IMEJ TERPERINCI







GAMBAR PEMBELI TUNJUKKAN




PERMOHONAN




Soalan Lazim
- Adakah lekapan ini dipasangkan sedia ke alur keluar 120 yang menghasilkan 14400L atau adakah ia memerlukan bekalan kuasa yang berasingan?
YA. Anda boleh memasukkannya ke dalam 120v terus. Tiada bekalan kuasa tambahan diperlukan.
- Apakah jarak kawalan?
Anda boleh mengawal lampu pencuci dinding RGB pada jarak 65 kaki, dan pengawal ATCD juga menyokong kawalan melalui dinding.
- Mengenai pemulangan?
Kami dengan bangganya berdiri di belakang semua produk kami 100 peratus dan kami komited untuk memastikan anda menyukai pembelian anda, jadi jika atas apa-apa sebab anda tidak berpuas hati, sila beritahu kami dan kami akan membuat perkara yang betul.
