
ciri:
● Bawa pulang Lampu Panel Slim Bulat LED untuk pencahayaan yang lebih terang dan sekata di sekeliling sambil menjimatkan sehingga 80 peratus pada bil elektrik anda.
● Lampu lekap ceruk IP 20 ini diperbuat daripada aluminium dan keluli berkualiti tinggi, menjadikannya sangat tahan lama.
● Dengan indeks pemaparan warna 80, lampu bawah wayar berwayar keras ini didatangkan dengan LED bersepadu yang berjalan selama lebih jam berbanding lampu pijar tradisional dan memberikan anda kecerahan tidak berkelip.
Spesifikasi:
| Nama Produk | Lampu Panel Slim Bulat LED |
| Kuasa | 3 W |
| voltan | 220/240Vac 50/60Hz |
| Sumber cahaya | LED SMD 2835 |
| Output Cahaya (fluks bercahaya) | 200 lm |
| Keberkesanan Bercahaya | 60 lm/W |
| CRI(Indeks Paparan Warna) | CRI>80 |
| CCT (Kelvin)(Warna Cerah) | 3000K Putih Hangat|4000K Putih Sejuk|5700K Cahaya Siang yang Sejuk |
| Suhu Operasi (C) | -20/ tambah 55C |
Butiran produk:






Faedah
Lampu panel LED ini boleh dipasang di ruang makan, ruang tamu, lorong, balkoni, bilik tidur, dapur, bilik mandi, tangga, garaj, pejabat, sekolah, hospital, restoran, hotel, kedai, salun kecantikan dan mana-mana tempat yang perlu .
LED juga menjimatkan banyak wang untuk kos penggantian lampu, menjadikan pembelian ini sangat kos efektif untuk anda.
Lampu LED berkualiti tinggi kami adalah reka bentuk yang elegan dan disepadukan dengan lancar dengan siling anda.
Semuanya adalah Lampu LED kami sangat cekap tenaga dan menampilkan pemacu LED kecekapan tinggi yang memberikan prestasi pencahayaan yang luar biasa sementara penggunaan tenaga yang sangat rendah.
Lebih-lebih lagi, lampu kami menyalurkan paling sedikit haba ke persekitaran yang menghasilkan lebih sejuk dan selesa di dalam rumah.

