
Penerangan Produk
Ø Membekalkan satu siri kesan pencahayaan termasuk Bunyi aktif, Larian automatik, Tuan/hamba, Lompat, Berubah secara beransur-ansur, Strob dll.
Ø Modular & sangat mudah alih
Ø Tiada pengalaman teknikal diperlukan
Ø Pemasangan yang cepat dan mudah
Ø Lebih berpatutan daripada penyelesaian sedia ada
Ø Dimeterai untuk jangka hayat yang panjang dan tahan lama
Ø Tiada mentol untuk diganti
Ø Penggunaan dalaman dalam bilik sederhana baik
PARAMETER:
| item | Luaran IP65 Waterproof LED Linear Wall Washer Pencahayaan Fasad Bangunan |
| Bahan Utama | Aluminium ditambah kaca terbaja |
| Saiz | L1000*W35*H48mm (pilihan panjang 300mm, 500mcm, 1000mm) |
| voltan | DC 24V (disambungkan kepada bekalan kuasa) |
| Kuasa | Pilihan 18W, 24W, 27W, 30W, 36W |
| Suhu Bekerja | -20 darjah ~50 darjah |
| Sudut Rasuk | Pilihan 15 darjah /30 darjah /10*60 darjah |
| Warna Cerah | Warna Tunggal(Putih, putih hangat, merah, biru, hijau, kuning...), RGB, RGBW |
| Kaedah Kawalan | Suis HIDUP/MATI untuk warna Tunggal, sistem kawalan DMX 512 untuk warna RGB/RGBW. |
| Waranti | 3 tahun |
| Gred IP | IP65 luar kalis air |
Lagi Gambar:




Bidang permohonan:

