Pengenalan

Ciri produk
1. Ia adalah kalis air dan sesuai untuk keadaan luaran yang sukar.
2. A well - Struktur pelesapan haba yang direka memastikan panjang umur bar ini.
3. Kadar perbualan kuasa yang lebih besar disediakan oleh bekalan kuasa bersepadu dan sangat cekap.

Spesifikasi produk
| Saiz | 100cm 120cm |
| Kuasa | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Suhu kerja (ijazah) | -20~50 |
| Hayat Kerja (Jam) | 50000 |
| Penilaian IP | IP67 |
| Pf | 0.9 |
| Nama produk | Cahaya Wallwasher LED |
| Voltan | DC 24V/AC85-265V |
| Cct | Monocolor, RGB, RGBW |
| Kawalan | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Gred IP | IP65 Luaran |
| Bahan | Mati - cast aluminium |
| Dimensi | L250/500/1000*W27*H48mm |
Penggunaan

Dalam persembahan dan peristiwa, LED Wall - lampu basuh boleh membuat pelbagai kesan visual. Melalui rasuk yang berbeza dan perubahan warna, ia membawa penonton pengalaman visual audio - yang menakjubkan. Pad unggul untuk dinding LED - lampu basuh
Syarikat kami
Pada tahun 2010, Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. ditubuhkan. Ia adalah syarikat teknologi tinggi di seluruh negara yang menggabungkan reka bentuk produk pencahayaan dalaman dan luaran, R & D, pembuatan, dan jualan. Ia juga mampu bekerja OEM dan ODM.

