Ciri
1. Cahaya Seni Bina Fasad direka untuk meningkatkan daya tarikan estetik bangunan, mewujudkan pengalaman visual yang unik untuk pemerhati siang dan malam.
2. Ia menawarkan kesan pencahayaan yang cemerlang dan dinamik yang boleh disesuaikan untuk disesuaikan dengan gaya dan tema seni bina tertentu, menjadikannya produk yang serba boleh.
3. Dengan teknologi pencahayaan LED yang cekap tenaga dan tahan lama, Facade Architectural Light bukan sahaja pilihan yang sangat baik untuk meningkatkan penampilan bangunan, tetapi juga pelaburan pintar dalam penyelesaian pencahayaan yang mampan dan kos efektif.
Spesifikasi:
| Saiz | 100cm 120cm |
| kuasa | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Suhu Kerja(C) | -20~ 50 |
| Seumur Hidup Bekerja (Jam) | 50000 |
| Penarafan IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Voltan masukan | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW , 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kawalan | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Gred IP | IP65 Luaran |
| bahan | Aluminium Die-cast |
| Dimensi | L250% 2f 500% 2f1000 * W27 * H48mm |
| Kawalan | Pengawal Romote |
imej terperinci:




kegunaan:


tentang kami:


