ciri:
1. Lampu Pencuci Dinding Parti Disko menampilkan lampu berwarna-warni yang terang yang mengubah mana-mana ruang menjadi suasana pesta yang meriah dan mengujakan.
2. Dengan kawalan yang mudah digunakan, Lampu Pencuci Dinding Parti Disko membolehkan anda menyesuaikan pencahayaan anda untuk dipadankan dengan sempurna dengan mood dan tenaga mana-mana pihak.
3. Sama ada anda menganjurkan perjumpaan kecil atau perayaan besar, Lampu Pencuci Dinding Parti Disko adalah tambahan yang sempurna untuk mencipta pengalaman yang menyeronokkan dan tidak dapat dilupakan untuk anda dan tetamu anda.
Spesifikasi:
| Saiz | 100cm 120cm |
| kuasa | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Suhu Bekerja(C) | -20~ 50 |
| Seumur Hidup Bekerja (Jam) | 50000 |
| Penarafan IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Voltan masukan | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW , 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kawalan | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Gred IP | IP65 Luaran |
| bahan | Aluminium Die-cast |
| Dimensi | L250/ 500/1000*W27*H48mm |
| Kawalan | Pengawal Romote |
imej terperinci:




kegunaan:


tentang kami:


