Ciri -ciri produk:
1. Dibuat dari aluminium premium, badan ini memastikan ketahanan dan panjang umur yang luar biasa.
2. Cari Tenaga - Teknologi LED yang cekap yang direka untuk mengurangkan bil elektrik anda dan memaksimumkan simpanan anda.
3. Tahap kecerahan yang tinggi yang menjamin ruang yang diterangi dengan cemerlang.
4. Jangka hayat yang dilanjutkan menjamin penggantian yang jarang berlaku.
5. Reka bentuk yang canggih dan bergaya yang meningkatkan keanggunan persekitaran mana -mana.
ProdukSpesifikasi:
| Saiz | 100cm 120cm |
| Kuasa | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Penilaian IP | IP67 |
| Pf | 0.9 |
| Nama produk | Cahaya Wallwasher LED |
| Voltan | DC 24V/AC85-265V |
| Cct | Monocolor, RGB, RGBW |
| Kawalan | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Gred IP | IP65 Luaran |
Imej terperinci:





Lampu dinding mesin basuh Aluminium LED menonjol sebagai beberapa yang paling dicari - selepas lekapan lampu di pasaran hari ini. Mereka mempunyai kuasa untuk meningkatkan daya tarikan estetika kedua -dua ruang dalaman dan luaran. Lampu ini mempunyai reka bentuk yang bergaya, berkelas, dan elegan, menjadikannya pilihan yang ideal untuk sebarang suasana.
Dibuat dari aluminium premium, lampu -lampu ini menjanjikan ketahanan dan panjang umur yang luar biasa. Lampu ini menggunakan teknologi LED, memastikan mereka adalah tenaga - yang cekap dan mesra alam. Dengan kecerahan yang luar biasa dan jangka hayat yang mengagumkan, mereka menonjol sebagai penyelesaian yang ideal untuk semua keperluan pencahayaan anda.
Penggunaan:


1. Wall Washing - Mengalami kecemerlangan aluminium LED Washer Wall Lights, yang direka untuk mandi dinding anda dengan cahaya yang konsisten dan bahkan. Ini sesuai untuk menonjolkan karya seni, gambar, atau ciri -ciri hiasan di dinding anda.
2. Lampu luar - sesuai untuk meningkatkan ruang luar seperti taman, teres, dan laluan pejalan kaki. Mereka meningkatkan kecanggihan persekitaran luaran anda sambil memastikan kawasan yang diterangi dengan indah.
3. Accent Lighting - Aluminium LED Washer Wall Lights Excel pada pencahayaan aksen, dengan berkesan menonjolkan kawasan atau objek tertentu di dalam bilik. Ini sesuai untuk menonjolkan ciri -ciri seni bina seperti lajur, gerbang, dan pelbagai butiran hiasan.
