
ciri:
●PENJIMATAN TENAGA - Setiap lampu panel LED menolak had keluaran cahaya standard untuk memberikan pencahayaan yang sangat optimum dengan 3005 lumen, bersamaan dengan 111 lm/W.
● Lampu Panel Boleh Laras telah menjimatkan 65 peratus bil elektrik anda. Jangka hayat panel LED Standard 81,000-jam. Penggantian sempurna kepada lekapan lampu pendarfluor 4FT standard anda.
● MUDAH DIPASANG -Klip boleh laras supaya tidak ada kebimbangan saiz lubang potong tidak serasi.
● CAHAYA YANG SEMPURNA - Sangat ringan, sangat nipis, tetapi sangat terang.
Spesifikasi:
| Nama Produk: | Lampu Panel Boleh Laras |
| Jenis: | lampu Panel yang diketuai (Pasang Mudah) |
| Kuasa: | 8W/15W/20W |
| bentuk: | Bulat / Segi empat |
| Warna: | putih sejuk(6500K) |
| Voltan: | 220V |
| Jangka hayat: | >20000 jam |
| Acara: | Ruang Tamu / Bilik Tidur / Pencahayaan Dalaman |




Waranti Pengguna:
Jika anda memilih Kedai Lampu LED BENWEI, anda akan mendapat komitmen berikut:
1. Semua produk kami mempunyai jaminan satu tahun. Sila berasa bebas untuk membeli-belah!
2. Selepas menerima barang, jika terdapat masalah dengan produk, sediakan video atau gambar sebagai bukti, dan kami akan menghantar produk baru!

