
SOROTAN
1. Ini ialah lampu pencuci dinding LED yang boleh digunakan untuk jambatan, pencahayaan seni bina dan fasad bangunan.
2. IP65. Lampu di dalam tidak mempunyai pengedap kedap air. Menamatkan lampu kami dengan identiti reka bentuk yang boleh diubah.
3. Jika terdapat masalah dengan lampu, anda boleh membetulkannya dengan menggantikan PCB atau pemacu. Tidak perlu menukar lampu dengan yang baru.
4. 6063 Aluminium ialah bahan lekapan yang dipasang pada muka bangunan dan boleh dicantumkan antara satu sama lain untuk menghasilkan pelbagai warna.
5. Kami mereka bentuk lampu dan membuka acuan ini; ia adalah acuan peribadi kita. Di pasaran China kita, lampunya adalah sama.
6. Kami boleh mencipta panjang 0.5 m, 1.0 m, 1.2 m dan 1.5 m atas permintaan anda.
7. Semua lampu mempunyai pemacu RDM/DMX terbina dalam dan keupayaan untuk melakukan RDM/DMX pada sama ada 3 atau 8.4 saluran.
8. Semua lampu menggunakan kabel getah, yang boleh disambungkan secara individu menggunakan penyambung.
PARAMETER
| barang No. | BW-WW36W |
| Saiz | L1000*W45*H62mm |
| Voltan Masukan | DC24V, AC110-230V |
| Warna LED | Warna tunggal/RGB |
| bahan | Aluminium ditambah Kaca Terbaja |
| Gred IP | IP65 |
| Sudut Rasuk | 10 darjah 25 darjah 30 darjah 45 darjah 60 darjah 90 darjah Pilihan |
| Anggaran Jangka Hayat | 50, 000JAM |
| Waranti | 2 tahun |
| Sumber LED | Epistar/Cree |
| Permohonan | Memohon untuk bangunan, cahaya dalaman atau luaran, banjir untuk struktur landskap kepada watak bangunan yang cemerlang. |
IMEJ TERPERINCI












