Ciri-ciri Produk:
1. Lampu pencuci dinding LED ini mempunyai kadar kecekapan 140 lumen setiap watt yang menakjubkan, yang menjadikannya sehingga tiga kali lebih cekap daripada lekapan lampu konvensional.
2. Dengan jangka hayat lebih daripada 50,000 jam, lampu pencuci dinding LED akan bertahan lebih lama daripada lekapan lampu konvensional yang lain dan memerlukan lebih sedikit pembaikan, menjimatkan wang pengguna untuk penyelenggaraan.
3. Keupayaan lampu pencuci dinding LED 140LM/W untuk memberikan pengedaran cahaya yang konsisten dan berkualiti tinggi adalah salah satu faedah utamanya.
produkSpesifikasi:
| Saiz | 100cm 120cm |
| kuasa | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 80-83 |
| Waranti | 5 |
| Penarafan IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Voltan | DC 24V/AC85-265V |
| Dimensi | L250% 2f500% 2f1000 * W27 * H48mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:


Ia digunakan di kawasan awam yang luas seperti galeri, muzium dan ruang acara. Pancaran cahaya lampu basuh dinding LED ini memberikan impak yang menarik dengan menarik perhatian kepada ciri seni bina arca, pameran dan bangunan.
