
Ciri-ciri:
● Badan lampu ABS ditambah PC, kukuh dan tahan lama.
● SMD2835, 100lm/w, jenama cip Epistar atau Bridgelux.
● Kalis air, tiada kelipan, tiada kawasan gelap.
● Warna badan: Putih atau disesuaikan.
● Berbilang saiz lubang, warna untuk pemilihan mudah.
● Pemasangan dipasang di dinding, dengan aksesori, pemasangan mudah.
Spesifikasi:
| Nama Produk | Lampu Kolam Renang Bawah Air |
| Watt | 18w / 24w / 36w |
| Warna | Penukaran Warna RGB / Warna tunggal |
| Penarafan IP | IP 68 |
| voltan | 12V |
| Sumber LED | SMD2835 |
| Lumen | 100lm/b |
| Suhu warna | 2700-7000K |
| Waranti | 2-3 tahun |
| Pensijilan | CE, EMC, LVD, RoHS |
Penerangan:









Soalan Lazim
S1. Bagaimana pula dengan masa utama?
J: Sampel memerlukan 3-5 hari, masa pengeluaran besar-besaran memerlukan 1-2 minggu untuk kuantiti pesanan.
S2. Adakah ok untuk mencetak logo saya pada produk lampu led?
A: Ya. Sila maklumkan kepada kami secara rasmi sebelum pengeluaran kami dan sahkan reka bentuk terlebih dahulu berdasarkan sampel kami.
S3: Bagaimana untuk menangani yang rosak?
J: Pertama, Produk kami dihasilkan dalam sistem kawalan kualiti yang ketat dan kadar kecacatan akan kurang daripada 0.2 peratus .
Kedua, dalam tempoh jaminan, kami akan menghantar lampu baru dengan pesanan baru untuk kuantiti yang kecil.
Untuk produk kumpulan yang rosak, kami akan membaikinya dan menghantarnya semula kepada anda atau kami boleh membincangkan penyelesaiannya termasuk membuat panggilan semula mengikut situasi sebenar.

