
Ciri-ciri:
● Berkualiti tinggi dengan Harga Rendah
● Penghantaran dalam masa
● Tahan getaran Mudah diangkut dan dipasang
● Badan dengan reka bentuk pengurusan haba yang sangat baik
● Warna yang berbeza untuk pilihan anda
Spesifikasi:
| Nama Produk | Lampu Kolam Bawah Air |
| Jenis barang | Lampu Kolam, Lampu Kolam Renang Di Bawah Air |
| Voltan Masukan(V) | 12V/24V AC/ DC |
| Kuasa | 10W-24W |
| Warna | 2800-6500K |
| Sudut pencahayaan | 120 darjah |
| Suhu bekerja | Dari -20 darjah hingga 45 darjah |
| Kalis air | IP68 |
Penerangan:









Soalan Lazim
S: Adakah anda syarikat perdagangan atau pengilang kilang?
J: Kami adalah pengilang kilang, kilang kami kira-kira 30,000 meter persegi.
S: Berapa lamakah tempoh pengeluaran?
J: Secara umum, ia mengambil masa kira-kira 15-20 hari.
S: Bagaimana pula dengan MOQ?
A: MOQ ialah 1pc.
S: Hong long adakah jaminan?
A: Waranti adalah 1 tahun.
S: Apakah tempoh pembayaran?
A: 30 peratus T/T deposit sebelum pengeluaran dan 70 peratus T/T sebelum penghantaran.

