Description/kawalan
Hantar pertanyaan

1. ABS ditambah badan lampu PC, kukuh dan tahan lama.
2. SMD2835, 100lm/w, jenama cip Epistar atau Bridgelux.
3. Kalis air, tiada kelipan, tiada kawasan gelap.
4. Warna badan: Putih atau disesuaikan.
ATRIBUTIF
| Watt | 36w |
| Warna | Penukaran Warna RGB |
| Penarafan IP | IP 68 |
| voltan | 12V |
| Sumber LED | SMD2835 |
| Lumen | 100lm/b |
| Pensijilan | CE, RoHS |
| bahan | ABS ditambah PC |
| Suhu warna | 6500K |
IMEJ TERPERINCI











