Ciri-ciri Produk:
1. Ketahanan mentol kolam renang adalah salah satu ciri yang paling ketara. Mentol ini biasanya dibina daripada bahan berkualiti tinggi yang boleh menahan keadaan teruk persekitaran kolam renang.
2. ia kalis haba, tahan kakisan dan tahan pecah, menjadikannya penyelesaian optimum untuk keperluan pencahayaan kolam anda.
3. Ia tahan lama, yang mengurangkan perbelanjaan keseluruhan anda dengan mengurangkan kekerapan penggantian.
produkSpesifikasi:
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Penarafan IP | IP68 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| kuasa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Fungsi | RGB+CCT Menukar+malap |
| Suhu warna | RGBW atau putih hangat, putih semula jadi, putih sejuk |
| bahan | Aluminium +PMMA |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Penutup Bingkai | putih |
| Bersijil | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej Terperinci:





penggunaan:

- Penciptaan suasana: Pelbagai tanglung kolam renang tersedia dalam pelbagai warna, yang boleh digunakan untuk mewujudkan suasana yang mesra dan tenang di kawasan kolam.
