Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Boleh disesuaikan: Lampu siling kolam renang dalaman datang dalam pelbagai bentuk dan reka bentuk, dan anda boleh memilih yang sesuai dengan hiasan kolam renang anda.
2. Serbaguna: Lampu ini boleh digunakan untuk kedua-dua kolam renang dalaman dan luaran, dan ia juga boleh digunakan di kawasan lain seperti spa dan air pancut.
produkSpesifikasi:
| Penarafan IP | IP68 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| kuasa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Fungsi | RGB+CCT Menukar+malap |
| Suhu warna | RGBW |
| bahan | Aluminium +PMMA |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej Terperinci:





penggunaan:

