Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Pemasangan yang mudah
2. Transformer mesti digunakan dengan lampu kolam.
3. Menggunakan alat kawalan jauh, pilih salah satu daripada beberapa warna RGB dalam konfigurasi yang berbeza.
4. Oleh kerana produk kami mempunyai klasifikasi kalis air IP68, ia mungkin terendam dalam air selama yang diperlukan. Di dalam cahaya, resin juga telah diperkenalkan untuk meningkatkan prestasinya di bawah air.
produkKhusus:
| Kuasa | 12W 18W 24W |
| voltan terkadar | DC12V/DC24V |
| bahan | UV ABS |
| warna terang | Kuning/putih/RGB/RGB |
| pemasangan | tertanam |
| Ra. | 80 |
| Diameter lubang | Ф290*70mm |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:





Penggunaan


