Ciri-ciri Produk:
Perkembangan tumbuhan, berbunga, dan berbuah semuanya sangat dibantu oleh panjang gelombang lampu tumbuhan. Kerana mereka tidak mendapat cahaya yang mencukupi, tumbuh-tumbuhan dalaman dan bunga biasanya semakin layu dari semasa ke semasa. Masalah cahaya matahari yang tidak mencukupi yang mengakibatkan penurunan rasa sayur-sayuran rumah hijau seperti tomato dan timun boleh diselesaikan dengan menggunakan sistem sumber cahaya yang berkesan ini kepada kemudahan pengeluaran pertanian seperti rumah hijau. Dengan menggunakan lampu LED yang bersesuaian dengan spektrum yang diperlukan oleh tumbuhan, bukan sahaja pertumbuhannya dapat digalakkan, tetapi tempoh berbunganya juga dapat dilanjutkan dan kualiti bunga dapat dipertingkatkan. Walau bagaimanapun, ia juga boleh mencapai tujuan pengeluaran luar musim dengan membawa sayur-sayuran buah-buahan dan terung rumah hijau musim sejuk ke pasaran sebelum dan semasa Festival Musim Bunga.
produkSpesifikasi:
| jalur yang dipimpin | |
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K,Merah, Biru,Hijau,Kuning |
| LED | 240PCS 2835 LED , Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Bersijil | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
TerperinciImej:


Soalan Lazim:
Apakah kelebihan jalur yang dipimpin?
Panjang gelombang lampu tumbuhan sangat sesuai untuk pertumbuhan, pembungaan, dan pembuahan tumbuhan. Secara amnya, tumbuh-tumbuhan dan bunga dalaman cenderung tumbuh lebih teruk dan lebih teruk dari masa ke masa, terutamanya disebabkan oleh kekurangan pendedahan cahaya. Dengan menggunakan lampu LED yang sesuai untuk spektrum yang diperlukan oleh tumbuhan, bukan sahaja pertumbuhannya boleh digalakkan, tetapi tempoh berbunganya juga boleh dilanjutkan, dan kualiti bunga dapat dipertingkatkan; Mengaplikasikan sistem sumber cahaya yang cekap ini untuk pengeluaran pertanian seperti rumah hijau dan kemudahan lain boleh menyelesaikan masalah cahaya matahari yang tidak mencukupi yang membawa kepada penurunan rasa sayur-sayuran rumah hijau seperti tomato dan timun. Sebaliknya, ia juga boleh membawa terung rumah hijau musim sejuk dan sayur-sayuran buah-buahan ke pasaran sebelum dan selepas Festival Musim Bunga, sekali gus mencapai matlamat penanaman di luar musim.
