Ciri-ciri Produk:
1. Kualiti Boleh Dipercayai & Kalis Air IP68: Kami menggunakan keluli tahan karat premium dan gel silika biru yang luar biasa untuk badan lampu, bersama-sama dengan bahan pengedap kalis air premium, jadi kualiti sudah pasti terjamin. Memasang lampu lebih dekat dengan permukaan air diminta.
2. Cip LED Berjenama Super Shinning: Ini memastikan bahawa cahaya yang datang dari lampu kolam LED RGB ini lebih terang dan lebih seragam.
3. Voltan kerja selamat 12V AC/DC. Kualiti dijamin oleh sijil CE dan ROHS. (Pengubah elektronik untuk 12 volt, tidak termasuk dalam pakej, diperlukan untuk pemasangan.)
produkKhusus:
| Kuasa | 12W 18W 24W |
| voltan terkadar | DC12V/DC24V |
| bahan | UV ABS |
| warna terang | Kuning/putih/RGB/RGB |
| pemasangan | tertanam |
| Ra | 80 |
| Diameter lubang | Ф290*70mm |
| Waranti | 2 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan


