
Ciri-ciri:
● Manik lampu LED kecerahan tinggi.
● Reka bentuk kalis air untuk kegunaan jangka panjang.
● Digunakan untuk kedua-dua kolam air tawar atau masin.
● Mudah dipasang, disertakan dengan kelengkapan standard.
● Dengan sambungan garis bawah, selamat dan boleh dipercayai.
● Digunakan secara meluas dalam kolam renang, taman air, akuarium, dsb.
Spesifikasi:
| Nama Produk: | Lampu kolam renang 36W |
| Warna terang: | Berwarna-warni (RGB) |
| Watt: | 36W |
| Voltan Masukan: | AC 12V |
| Lumen: | 2000lm |
| Sudut bercahaya: | 90 darjah |
| Kalis air: | IP68 |
| Jangka hayat: | 50,000 Jam |
Penerangan:









Bolehkah anda menyediakan perkhidmatan OEM atau ODM?
A: Ya, kita boleh. Kami adalah pengilang profesional, khusus dalam pengeluaran cahaya kolam selama bertahun-tahun. Seperti lampu kolam renang, lampu spa dll. Semua lampu kolam rgb adalah kalis air IP68. Kami memilih kualiti yang lebih baik untuk memanfaatkan setiap lampu kolam yang dipimpin. Oleh itu, syarikat kami secara profesional mengambil perkhidmatan OEM dan ODM bergantung pada pasukan R&D kami yang cemerlang, kualiti sempurna dan penyelesaian pencahayaan. Jadi beritahu kami idea anda!
Bagaimanakah saya boleh mendapatkan sampel untuk pemeriksaan kualiti?
A: Selepas pengesahan harga, anda boleh meminta sampel untuk menyemak kualiti kami. Jika anda memerlukan sampel, kami akan mengenakan kos sampel. Tetapi kos sampel boleh dikembalikan selepas pengesahan pesanan jika kuantiti boleh melebihi MOQ kami.
