Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
1. Skru standard dalam asas ringan untuk penggantian cepat & mudah
2. Segerakkan berbilang lampu untuk beroperasi secara serentak
3. 50,000 jam Jangka hayat
Spesifikasi
| IP 68 Dipasang di Dinding 12V Lampu Bawah Air Piscina Lampu Kolam Lampu LED Kolam Renang | |
| dimensi | 245 * 40mm |
| bahan | resin ABS |
| Kuantiti LED | 387pcs |
| kuasa | 25W |
| voltan | AC/DC 12V |
| suhu warna | 2700k~6500k |
| Cip LED | LED SMD3528 |
| suhu bekerja | -25C - 45C |
| seumur hidup | 50,000 jam |
Lebih terperinci



Permohonan


