Ciri-ciri Produk:
1. Jangka hayat lebih lama 50,000jam.
2. Keberkesanan cahaya yang lebih tinggi,90-100lm/w.
3. Pereputan cahaya yang lebih rendah, 10% pada 2000hrs.
4. Penggunaan tenaga yang lebih rendah, sehingga 50% penjimatan tenaga.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 9W/10W/12W/14W/18W/20W/23W/25W |
| Saiz | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 80-83RA Atau 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ Penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | AC85-265V, AC100-277,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Pemacu LED | Diasingkan dengan kapasitor Rubycon |
| Bebas kelipan | Tidak berkelip |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5tahun |
| Cip yang dipimpin | SMD 2835, Epistar , Samsung |
| Penutup | Penutup susu |
| Ciri | Penderia Gelombang Mikro |
Imej Terperinci:







Apakah Lampu Gerakan LED?
Lampu gerakan LED ialah lekapan lampu yang menggunakan teknologi LED untuk memberikan pencahayaan apabila gerakan dikesan. Lampu ini boleh dipasang di pelbagai kawasan, termasuk laluan, garaj, pintu masuk dan halaman belakang untuk memberikan keselamatan dan pencahayaan tambahan apabila diperlukan.
penggunaan:


1. Keselamatan Rumah: Lampu gerakan LED boleh dipasang di pelbagai kawasan di sekitar rumah, termasuk depan dan halaman belakang, garaj, pintu masuk dan jalan masuk. Lampu ini memberikan keselamatan tambahan dengan menerangi sebarang gerakan yang dikesan di kawasan itu.
2. Keselamatan Tempat Kerja: Dalam tetapan komersial dan perindustrian, lampu gerakan LED memberikan keselamatan tambahan dengan menerangi sebarang gerakan yang dikesan di kawasan tersebut. Lampu ini boleh dipasang di pejabat, gudang, tempat letak kereta dan kawasan lain yang memerlukan peningkatan keterlihatan.
3. Aplikasi Keselamatan: Lampu gerakan LED juga boleh digunakan untuk meningkatkan keselamatan di kawasan yang penglihatannya kurang atau terhad. Sebagai contoh, di hospital, lampu gerakan LED boleh dipasang di lorong dan bilik mandi untuk memberikan pencahayaan tambahan dan mengelakkan kemalangan.
Pembungkusan & Penghantaran:

