
Penerangan Produk
1.Ultra -kecerahan
2. Gunakan cip led yang baik, jangka hayat mencapai 40,000 jam
3. Mudah dipasang, Boleh diperbaiki di mana-mana tempat
4. penggunaan kuasa yang rendah
5. Tiada silau, tiada kilat
6. mesra alam, penjimatan tenaga
Butiran penting
| Input Voltan | AC85-265V, 50/60HZ |
| Keberkesanan Bercahaya | 100lm/W, 110lm/W, 130lm/W, 170lm/W, Cip LED SMD2835 |
| Faktor Kuasa/CRI | PF>0.90, Ra>80, THD<14% |
| Sudut Pandangan | 170 Darjah |
| Suhu Warna (CCT) | WW:3000-3200K, NW:4000-4500K, CW:6000-6500K, RGB |
| Suhu Bekerja. | -4 darjah F- tambah 122 darjah F(-20 darjah -50 darjah , Kelembapan Kerja:5-95 peratus RH) |
| Jenis Pemandu | Pemacu Boleh Dimalapkan Arus Malar Terbina dalam, Toleransi Kuasa:<2% |
| Pereputan Cahaya | <1% Under 3000H Constant Work |
| Penarafan IP | Gred IP54, Kelas II |
| Soket Lampu | 4-Pin 2G11 |
| Bahan Prodoct | Aluminium PCB serta Aluminium Body serta PC Housing serta PBT End Caps |
| Jangka hayat | Lebih 5,0000 Jam, Waranti 3 Tahun |
| Warna Perumahan | Berjalur/Bersusu/Jelas(Lutsinar), Sokong Logo Anda Dicetak Pada Badan Lampu |
Lagi Gambar:




Permohonan
Digunakan secara meluas di rumah, vila, hotel, salun kecantikan, kafe, pasar raya, pusat membeli-belah, kedai, muzium, perpustakaan, kilang, pejabat, bengkel, gudang, tempat letak kereta, perumahan pengiklanan, kereta, kereta api, kapal, kenderaan, dll., boleh menjadikan industri yang jelas untuk mengurangkan penggunaan tenaga dan memberi anda persekitaran pencahayaan hijau.

Soalan Lazim
1. Adakah anda pengilang atau syarikat perdagangan?
Kami adalah pengeluar lampu LED profesional yang terletak di Shenzhen, China.
2. Apakah jenis lampu LED yang boleh anda hasilkan dan sediakan?
Kami boleh menghasilkan dan menyediakan lampu tumbuh LED,, jalur fleksibel LED lampu jalur bar tegar LED, lampu panel LED dan lampu peti sejuk LED dan lain-lain.
3. Apakah MOQ anda untuk lampu LED anda? Apakah MOQ anda untuk lampu LED anda?
Jenis pencahayaan yang berbeza mempunyai MOQ yang berbeza, tetapi 1 pc boleh dipesan sebagai sampel.
4. Berapa tahun jaminan lampu LED anda boleh berikan? Berapa tahun jaminan lampu LED anda boleh berikan?
Jaminan 2-5 tahun boleh diberikan berdasarkan kualiti yang berbeza.

