Ciri-ciri Produk:
1. Mesra alam: Tiada Merkuri atau Racun
2. Voltan Universal AC 170-265V atau 85-265V AC
3. EMC, LVD, RoHS, ETL & FCC diperakui
4. Pulangan Pelaburan yang Pantas
5. Lumen tinggi 140lm/W 180lm/W tiub boleh dipilih
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Saiz | 30sm, 60sm, 120sm, 150sm, 240sm, 1 kaki, 2 kaki, 4 kaki, 5 kaki 8 kaki |
| Sudut rasuk | 270 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W ,160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Sarung susu / Fros dan jernih |
| Ciri | Bentuk V |
| aksesori | Dengan Palam AS atau EU, klip, skru, kabel boleh dipaut |
Imej Terperinci:




Lampu tiub LED Aluminium T8 ialah produk revolusioner yang telah mengubah sepenuhnya industri pencahayaan. Lampu tiub ini dibuat dengan aluminium berkualiti tinggi dan datang dalam pelbagai saiz dan watt. Ia sesuai untuk kegunaan kediaman dan komersil dan boleh digunakan dalam pelbagai aplikasi.
Salah satu kelebihan terbesar lampu tiub LED Aluminium T8 ialah kecekapan tenaganya. Lampu ini menggunakan tenaga yang jauh lebih sedikit daripada lampu pendarfluor tradisional dan boleh membawa kepada penjimatan kos yang ketara dari semasa ke semasa. Ia juga tahan lebih lama dan lebih tahan lama daripada lampu tradisional, yang bermaksud bahawa ia memerlukan kurang penyelenggaraan dan penggantian.
penggunaan:


Lampu tiub LED Aluminium T8 adalah sangat serba boleh dan boleh digunakan dalam pelbagai aplikasi. Ia sesuai untuk digunakan di pejabat, sekolah, kilang dan ruang runcit, kerana ia memberikan pencahayaan yang sangat baik yang terang, cekap dan konsisten. Ia juga boleh digunakan di rumah sebagai pengganti lampu pendarfluor tradisional, memberikan penyelesaian pencahayaan yang lebih cekap tenaga dan mampan.
Pembungkusan & Penghantaran:

