ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Effciency bercahaya (lm/w) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >90 |
| Pf | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Bahan | Badan aluminium+ penutup PC |
| Voltan input (v) | Triac dimmable 220V AC atau 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Jaminan | 5 tahun |
| CHIP LED | Epistar 2835 |
| Ciri | kelip -kelip percuma |
Penerangan Produk

Tiub cahaya LED Aluminium G13 T8 mempunyai perumahan aluminium yang menyediakan pelesapan haba yang sangat baik, meningkatkan panjang umur cip LED. Reka bentuk ini meningkatkan ketahanan tiub LED, meningkatkan ketahanannya terhadap kerosakan.
Tiub cahaya LED Aluminium G13 T8 mempunyai asas G13, yang membolehkan pemasangan mudah dalam lekapan pendarfluor sedia ada. Ini menawarkan pilihan yang masuk akal dan kos - yang berkesan untuk beralih ke pencahayaan LED di rumah, tempat kerja, dan ruang komersial.


Penggunaan

Tiub cahaya LED Aluminium G13 T8 sangat sesuai untuk pelbagai kegunaan, termasuk pencahayaan umum di pejabat, sekolah, hospital, kedai runcit, dan garaj tempat letak kereta. Penyelesaian pencahayaan ini sesuai untuk gudang, bengkel, dan kemudahan pembuatan di mana pencahayaan yang boleh dipercayai dan cerah adalah penting.
Syarikat kami
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ditubuhkan pada tahun 2010.

