Ciri-ciri Produk:
1. Salah satu ciri utama Lampu LED T8 Triac Dimmable 580nm ialah teknologi dimming triac yang menawarkan pengalaman dimming yang lancar dan tepat.
2. Satu lagi ciri penting ialah indeks pemaparan warna (CRI) yang mengagumkan melebihi 80, yang memastikan warna kelihatan terang dan semula jadi.
3. Lampu LED T8 Triac Dimmable 580nm juga sangat cekap tenaga yang menjadikannya pilihan yang menjimatkan kos bagi mereka yang ingin mengurangkan bil tenaga mereka.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 23W / 25W |
| Saiz | 150cm/5FT |
| Sudut rasuk | 120-180 darjah |
| Panjang gelombang | Tiada panjang gelombang di bawah 500nm |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >83 or >90 |
| Suhu warna | Kuning 580nm |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 jam |
| jaminan | 5tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar |
| Penutup | Penutup Kuning |
| Tapak lampu | G13 |
Imej Terperinci:





Salah satu ciri utama Lampu LED T8 Triac Dimmable 580nm ialah teknologi dimming triacnya yang menawarkan pengalaman dimming yang lancar dan tepat. Dengan pelbagai pilihan peredupan, anda boleh mengawal kecerahan cahaya dengan mudah untuk memenuhi keperluan pencahayaan khusus anda.
Satu lagi ciri penting ialah indeks pemaparan warna (CRI) yang mengagumkan melebihi 80, yang memastikan warna kelihatan terang dan semula jadi. Ini menjadikannya sesuai untuk digunakan dalam tetapan di mana ketepatan warna adalah penting seperti di kedai runcit, galeri seni dan muzium.
Lampu LED T8 Triac Boleh Dimalapkan 580nm juga sangat cekap tenaga yang menjadikannya pilihan kos efektif bagi mereka yang ingin mengurangkan bil tenaga mereka. Dengan jangka hayat yang panjang sehingga 50,000 jam, anda tidak perlu risau tentang penggantian yang kerap, mengurangkan kos penyelenggaraan dan mengurangkan pembaziran. Pembinaannya yang berkualiti tinggi memastikan ia tahan lama dan boleh dipercayai, memberikan prestasi yang tahan lama walaupun dalam persekitaran yang paling mencabar.
penggunaan:

Produk ini juga serba boleh dengan pelbagai aplikasi. Ia boleh digunakan dalam pelbagai tetapan termasuk ruang komersil, perindustrian dan kediaman. Lampu LED T8 Triac Dimmable 580nm sesuai untuk digunakan di pejabat, kedai runcit, sekolah, hospital dan rumah.
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Adakah anda firma perdagangan atau pengilang?
Sebagai pengeluar lampu LED yang mahir, kami menyediakan tiga jenis lampu LED: suria, luaran dan dalaman.
2. Untuk Light for Chicken Reban dengan Pemasa, apakah kuantiti pesanan minimum yang anda terima?
Anda boleh membeli sebarang jumlah; tiada minimum. Walau bagaimanapun, kuantiti yang lebih sedikit akan menyebabkan harga seunit yang agak tinggi.
3. Apakah suhu warna yang ada?
Terdapat 3000–6500k tersedia. Putih hangat: 3000–3500k; putih semula jadi: 4000–4500k; putih sejuk: 6000–6500k.
