Ciri-ciri Produk:
1. Mudah Dipasang -Lampu bawah kabinet mudah dipasang dan ditanggalkan. Tanpa pendawaian keras, pelekat dua sisi dan magnet terbina dalam, lampu almari boleh melekat pada mana-mana sahaja yang anda perlukan.
2. 3 Mod Pencahayaan - Lampu LED tanpa wayar mempunyai 3 mod untuk memenuhi keperluan anda, memberikan anda kehidupan yang selesa dan selamat.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 9W/10W/12W/14W/18W/20W/23W/25W |
| Saiz | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 80-83RA Atau 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| bahan | Badan Aluminium+ Penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | AC85-265V, AC100-277,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Bebas kelipan | Tidak berkelip |
| Ciri | Penderia Gelombang Mikro |
Imej Terperinci:







Kelebihan Lampu Tiub LED T8 Sensor Gelombang Mikro
Kelebihan utama Lampu Tiub LED Microwave Sensor T8 ialah kecekapan tenaganya. Penderia memastikan bahawa lampu hanya dihidupkan apabila diperlukan, dan dimatikan apabila tiada pergerakan dikesan. Ini boleh menghasilkan penjimatan tenaga yang ketara berbanding dengan penyelesaian pencahayaan tradisional.
penggunaan:


Lampu ini sesuai untuk pelbagai aplikasi. Ia boleh digunakan dalam tetapan komersial dan kediaman, seperti pejabat, hospital, sekolah dan rumah. Ia amat berguna di kawasan yang lampu perlu dihidupkan dan dimatikan secara automatik, dan di mana penjimatan tenaga menjadi keutamaan.
Pembungkusan & Penghantaran:

