Description/kawalan
Hantar pertanyaan

PLL 24W retrofit LED lights and bulbs. 2G11 12W LED tube, Ready for NEW ErP Directives, PF>0.95, DLS (Sumber cahaya arah), MLS (Sumber cahaya utama), CE, pensijilan RoHS
Penerangan Produk
- Pasang semula secara terus lampu pendarfluor kompak 2G11 24W PLL konvensional
- Keserasian Gear kawalan elektronik (ECG).
- Voltan sesalur (100V ~ 240V) keserasian
- Keserasian balast magnetik
- Menggunakan semula lekapan sedia ada tanpa pengubahsuaian besar
- Lebih 30,000 jangka hayat jam
- Indeks pemaparan warna yang lebih baik Ra Lebih besar daripada atau sama dengan 82
- Bebas merkuri dan mematuhi RoHS
- Tiada perubahan warna cahaya sepanjang hayat tiub
- Berkenaan dengan operasi pada suhu rendah
- Tiada lenturan atau meledingkan terima kasih kepada perumahan aluminium berkualiti baik.
| Watt | 12W |
| Setara Watt Konvensional | 24W |
| Cap asas | 2G11 |
| Jangka Hayat (Jam) | Operasi balast HF: 50000 jam Operasi utama: 30000 jam |
| Lumen setiap Watt | 130 lm/W |
| Lumen | 1560 lm |
| Panjang | 227 mm |
| Indeks Rendering Warna (CRI) Ra | > 82 |
| Sudut Rasuk (Dasar) | 180 |
| Suhu Warna (CCT) | 2700K ~ 6500K |
| Jenis penutup akhir | Aluminium atau plastik |
| penutup PC | jernih / bersusu |
Lagi Gambar:




Permohonan

