ProdukSpesifikasi:
| voltan nput | AC100-277VAC 50Hz/60Hz |
| Kuasa (watt) | 20W/40W/60W/80W |
| Saiz produk (mm) | 2ft (600mm)/4ft (1200mm)/5ft (1500mm)/6ft (1800mm)/adat |
| Suhu warna | Putih hangat (3000K-4500K), Putih Pure (5000K-5500K), Cold White (6000K-6500K)/CUSTOM |
| Rgb | RGB Pilihan/Custom |
| Fluks bercahaya (LM) | 140lm/w ± 10% |
| CRI (RA) | >85 |
| Jangka hayat | Lebih besar daripada atau sama dengan 50000hrs |
| Ip | IP66/IP65/Custom |
| IK | IK08/adat |
| Bahan | Aluminium + PC/Custom |
| Sensor | Sensor gerakan/adat |
Penerangan Produk

Kecemasan: Tetapan kecemasan, lebih selamat. Cahaya cahaya, tanpa kawasan gelap.
Sensor: Fungsi penderiaan automatik, suis lampu pada kelajuan t<0.5s, Energy saving and environmental friendly.
Dimmable: Struktur produk yang pelbagai dan pelbagai bagi pelanggan untuk memilih


Penggunaan

1. Persekitaran Perindustrian: Lampu triproof T8 T8 biasanya digunakan di kemudahan pembuatan, gudang, dan kilang -kilang di mana pencahayaan perlu menahan penggunaan yang menuntut dan keadaan yang keras.
2. Tempat letak kereta: Ciri -ciri kuat dan boleh dipercayai dari cahaya triproof T8 menjadikannya pilihan yang luar biasa untuk pencahayaan luar di tempat letak kereta dan garaj, kerana ia dapat menahan kelembapan dan turun naik suhu.
3. Kemudahan Pemprosesan Makanan: Lampu triproof T8 T8 biasanya digunakan dalam tetapan pemprosesan makanan di mana kebersihan dan kebersihan adalah penting, kerana ia dapat dengan mudah dibersihkan dan dibersihkan tanpa menjejaskan prestasinya.
Syarikat kami
Sejarah kita:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd adalah pengeluar profesional dalam menghasilkan produk pencahayaan LED, mengintegrasikan reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk teknologi tinggi - secara keseluruhan. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di Shenzhen.
Sijil kami:Kami mempunyai ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS, dan mendapatkan sijil paten.

