
Ciri-ciri
1. Lekapan Lampu LED kalis-IP66
2. Input: AC 100-277V, 50/60Hz
3. Fluks Bercahaya: 140lm/w±10%
4. CRI: >85
5. PF: >0.95
6. Lifespan: >=50000Jam
7. Kadar IP: IP66
Spesifikasi
| Voltan masukan | AC100-277Vac 50hz/60hz |
| Kuasa(watt) | 20W/40W/60W/80W |
| Saiz produk(mm) | 2 kaki(600mm)/4kaki(1200mm)/5kaki(1500mm)/6kaki(1800mm) |
| Suhu warna | Putih Hangat(3000K-4500K), Putih Tulen(5000K-5500K), Putih Sejuk(6000K-6500K) |
| RGB | RGB Pilihan |
| Fluks Bercahaya (lm) | 140LM/W±10% |
| CRI(Ra) | >85 |
| Jangka hayat | Lebih daripada atau sama dengan 50000jam |
| Sudut Rasuk | 120 darjah |
| bahan | Aluminium + PC |
| Suhu Operasi | -20 darjah ~40 darjah |
| IP | IP66 |
Butiran lanjut







Aplikasi
Pencahayaan industri LED Dalam persekitaran perindustrian termasuk gudang, kilang dan kemudahan pembuatan, lampu kalis tiga-sering digunakan. Mereka meningkatkan keselamatan dan keterlihatan dalam tetapan ini dengan menawarkan-pencahayaan yang cekap tenaga dan cemerlang.
Pencahayaan luar LED Lampu kalis tiga-juga sesuai untuk kegunaan luar, seperti perimeter bangunan, tempat letak kereta dan kaki lima. Ia direka untuk menahan cuaca buruk dan memberikan cahaya berterusan.
Pencahayaan untuk ruang komersial: Lampu LED Tri-kalis sesuai untuk tetapan termasuk pusat beli-belah, pasar raya dan pertubuhan runcit. Mereka menambah baik keseluruhan pengalaman membeli-belah dan menyediakan pameran pencahayaan terbaik yang mungkin.
Pencahayaan awam: Lapangan terbang, stesen kereta api dan terminal bas hanyalah beberapa tempat di mana lampu LED Tri-kalis sering digunakan. Ia membekalkan-pencahayaan cekap tenaga dan cemerlang yang meningkatkan keselamatan dan keterlihatan komuter.
Pencahayaan untuk pertanian: Lampu kalis Tri-LED adalah sesuai untuk ladang haiwan dan rumah hijau, antara tujuan pertanian yang lain. Mereka menyediakan keadaan pencahayaan terbaik untuk membesarkan tumbuhan dan menjaga haiwan.

Syarikat Kami
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah pengeluar terkemuka produk pencahayaan LED yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk-berteknologi tinggi. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di shenzhen.
Alamat
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China
E-mel


