Ciri-ciri Produk:
1. Kecekapan luar biasa: Lampu Triproof ini memberikan output bercahaya yang mengagumkan sambil mengekalkan penggunaan tenaga pada tahap minimum. Lampu LED 40W memberikan kecerahan yang sama seperti mentol pendarfluor 120W konvensional.
2. Dicipta untuk daya tahan, Triproof Light mempunyai ciri kalis air, kalis habuk dan tahan kakisan, menjadikannya pilihan yang tepat untuk tetapan yang mencabar seperti ruang lembap dan berdebu. Lampu tertutup sepenuhnya, memastikan habuk, serangga dan lembapan tidak dapat menembusi.
3. Tahan renjatan: Lampu Triproof ini mempunyai rintangan hentaman, menjadikannya mampu menahan jatuh yang tidak disengajakan dan keadaan cuaca yang sukar.
4. Pemasangan mudah: Triproof Light ini menawarkan pilihan pemasangan yang mudah, membolehkan anda memilih antara pemasangan permukaan atau penggantungan berdasarkan pilihan anda.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Voltan masukan | AC85-265V, 100-277V AC |
| suhu warna | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| fluks bercahaya | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Bahan Tiub | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Tapak lampu | G13 |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Penutup | Penutup susu dan jernih |
| CRI | >80 |
| Cip yang dipimpin | Epistar 2835 |
| Waranti | 5 tahun |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| PF | >0.90 |
| Kalis air | IP65 |
Imej Terperinci:






penggunaan:

1. Pencahayaan industri: Lampu Triproof ialah pilihan ideal untuk kilang, gudang dan pelbagai persekitaran industri, menawarkan ketahanan yang luar biasa terhadap kelembapan, habuk, kejutan dan kakisan.
2. Pencahayaan garaj: Untuk garaj yang membimbangkan kelembapan, Triproof Light bersinar sebagai penyelesaian ideal, kalis air dan berdaya tahan terhadap keadaan cuaca yang teruk.
3. Pencahayaan komersial: Triproof Light menonjol sebagai pilihan luar biasa untuk ruang komersial seperti pasar raya, pusat beli-belah dan kedai runcit. Ia memberikan penyebaran cahaya yang konsisten, menjamin bahawa ruang diterangi dengan teliti.
4. Pencahayaan luar: Lampu Triproof bersinar sebagai pilihan ideal untuk pencahayaan luar, menawarkan ciri kalis air dan daya tahan terhadap keadaan cuaca yang sukar. Sesuai untuk menerangi laluan pejalan kaki, tempat letak kereta dan kawasan luar.
