Ciri-ciri Produk:
1. Pencahayaan trek Bagi mereka yang ingin meningkatkan kecerahan dan pencahayaan umum kawasan dalaman mereka, mentol siang adalah jawapan yang ideal. Mentol ini memberikan pencahayaan semula jadi seperti siang hari yang boleh membantu menaikkan semangat sesiapa sahaja dan meningkatkan tahap tenaga mereka, yang merupakan salah satu kelebihan utamanya.
2. Mentol siang ialah pilihan yang bagus untuk lampu trek di dapur, ruang tamu atau mana-mana kawasan lain di rumah atau tempat kerja anda. Ia mungkin digunakan untuk memberikan reka bentuk pencahayaan yang lebih seimbang dan seimbang di seluruh ruang, atau ia boleh digunakan untuk menonjolkan bahagian tertentu dalam bilik, seperti ruang kerja atau tempat duduk.
produkKhusus:
| Kuasa | 10W 12W 15W 20W |
| Voltan Masukan Pemacu Lalai | 120-277V 60Hz |
| Faktor Kuasa | > 0.9 |
| Sudut Rasuk | 10-60 darjah |
| CCT | 3000K/4000K/5000K |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Flue Bercahaya | 90lm/b |
| CRI | > 80 |
| Suhu Operasi Persekitaran | (-40 darjah ) hingga (+40 darjah ) |
| Pensijilan | ETL |
| Gred IP | IP65 Kalis Air |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



