Ciri-ciri Produk:
1. Fleksibiliti adalah salah satu kelebihan utama pencahayaan trek yang dipasang di permukaan. Untuk menekankan kawasan tertentu ruang atau memberikan pelbagai kesan pencahayaan, lampu hanya dialihkan dan dilaraskan di sepanjang trek.
2. Selain serba boleh, lampu trek yang dipasang di permukaan mempunyai penampilan yang bersih dan kontemporari. Lampu LED cekap tenaga juga disertakan dalam banyak model, yang membantu mengurangkan penggunaan tenaga dan kos kuasa.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Sudut rasuk | 30,45 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W ,160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Aluminium+Plastik |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Warna putih dan warna Hitam |
Imej Terperinci:



penggunaan:



Pencahayaan trek yang dipasang di permukaan sesuai untuk pelbagai tetapan dari segi kebolehgunaan. Lampu ini boleh digunakan dalam tetapan komersil untuk menarik perhatian kepada item, menyerlahkan paparan produk atau menjadikan ruang penerimaan tetamu kelihatan selesa dan menarik. Ia adalah pilihan yang sangat baik untuk pencahayaan tugas di dapur atau pejabat rumah, menyerlahkan karya seni, atau mencipta suasana di ruang tamu dalam tetapan kediaman.
Soalan Lazim:
1. Jika anda pengilang atau syarikat perdagangan?
Kami adalah pengeluar lampu LED profesional, item utama kami ialah Lampu Solar LED, Lampu Luar LED dan Lampu Dalaman LED.
2. Apakah kuantiti pesanan minimum anda untuk Light for Chicken Reban dengan Pemasa?
Tiada kuantiti minimum, anda boleh membeli sebarang kuantiti. Walau bagaimanapun, bilangannya sedikit, harga seunit akan lebih tinggi sedikit.
3. Bolehkah kita mendapat sokongan jika kita mempunyai kedudukan pasaran kita sendiri?
Sila maklumkan kepada kami fikiran terperinci anda mengenai permintaan pasaran anda, kami akan membincangkan dan mencadangkan cadangan yang berguna untuk anda, untuk mencari penyelesaian terbaik untuk anda.
4. Suhu warna yang manakah tersedia?
3000-6500k semuanya tersedia. 3000-3500k putih hangat, 4000-4500k putih semula jadi, 6000-6500k putih sejuk.
