ciri:
1. Lampu Spot Kedai direka untuk memberikan pencahayaan yang terang dan fokus untuk mana-mana ruang runcit, mempamerkan produk dalam cahaya yang terbaik dan meningkatkan pengalaman membeli-belah secara keseluruhan.
2. Dengan reka bentuk yang anggun dan moden, Shop Spot Light disepadukan dengan lancar ke dalam mana-mana susun atur kedai, menawarkan kedua-dua fungsi dan gaya.
3. Menampilkan teknologi LED termaju, Shop Spot Light adalah sangat-cekap dan mesra alam-, menjadikannya pilihan pintar untuk perniagaan yang ingin mengurangkan jejak karbon mereka sambil tetap memberikan-prestasi pencahayaan yang terbaik.
spesifikasi:
| kuasa | 10W 12W |
| Voltan masukan | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Perumahan | Hitam atau Putih tersedia |
| Cip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Jangka hayat | 5000 |
| Kecekapan Bercahaya | 140-160 lm/b |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit |
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:


Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
pembungkusan&penghantaran:

