ciri:
1. Museum Light meningkatkan seni secara semula jadi, mendedahkan keindahan aslinya.
2. Museum Light memberi anda kebebasan dan kawalan yang tiada tandingan untuk mencipta pertunjukan pencahayaan yang ideal untuk sebarang pameran.
3. Profesional kami direka dengan teliti Muzium Light untuk mencipta pencahayaan yang menakjubkan yang akan memukau pengunjung dan memperkaya pengalaman muzium mereka.
spesifikasi:
| kuasa | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Voltan masukan | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Perumahan | Hitam atau putih tersedia |
| Cip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Jangka hayat | 5000 |
| Kecekapan Bercahaya | 140-160 lm/b |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit |
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:


Cahaya Muzium menerangi artifak dan karya seni yang berharga, mempamerkan keindahan dan perincian sebenar mereka.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
pembungkusan&penghantaran:

