Ciri-ciri Produk:
1. Putih ialah rona klasik yang melambangkan kesederhanaan, keanggunan dan kesucian. Menambahkan lampu trek putih kontemporari akan menambah baik rupa bilik anda sambil turut menekankan kecerahan dan neutraliti putih. Putih memantulkan cahaya, yang meningkatkan kesan lekapan lampu di dalam bilik anda dan memberikan gambaran bahawa semuanya lebih cerah dan lebih menarik.
2. Terdapat banyak gaya berbeza bagi lekapan lampu trek putih kontemporari yang mungkin dipadankan dengan mana-mana reka bentuk rumah yang boleh anda fikirkan. Terdapat lekapan trek dengan reka bentuk tersendiri yang memberikan keperibadian kepada gaya anda dan item pencahayaan trek minimalis yang disepadukan dengan sempurna dalam persekitaran putih. Selain itu, pencahayaannya agak serba boleh dan boleh difokuskan dan diubah mengikut keperluan anda.
produkKhusus:
| Jenis barang | lampu trek putih moden |
| Kuasa | 12W/20W/30W/40W |
| Voltan Masukan(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80 Ra |
| Suhu bekerja | -20 ~ +55 |
| Bahan Badan Lampu | aluminium |
| Suhu Warna ( CCT ) | 3000-6000K |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



