ciri:
1. LED Schienenstrahlersadalah cekap tenaga, bebas pencemaran, dan mempunyai jangka hayat yang panjang, menjadikannya sangat sesuai untuk aplikasi komersial, pameran dan muzium.
2. Sudut pencahayaan LED Schienenstrahler boleh laras, dan ia boleh memenuhi keperluan pencahayaan pelbagai jenis secara fleksibel.
3. TLED Schienenstrahler adalah padat dan cantik, dan boleh memberikan kesan pencahayaan berkualiti tinggi, memberikan pengguna pengalaman visual yang sangat baik.
spesifikasi:
| kuasa | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Voltan masukan | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Perumahan | Hitam atau Putih tersedia |
| Cip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Jangka hayat | 5000 |
| Kecekapan Bercahaya | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit/ Bilik Pameran |
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:


LED Schienenstrahler sesuai untuk menyerlahkan karya seni atau paparan dalam tetapan galeri.
Tentang kami:


pembungkusan&penghantaran:

