Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Untuk menyesuaikan susun atur dapur anda, lampu trek siling dapur LED terdiri daripada beberapa lampu LED yang ditetapkan pada trek yang mungkin lurus atau melengkung.
2. Bergantung pada pilihan anda, anda boleh sama ada memasang trek ini terus ke siling anda atau pada sistem trek yang digantung. Selain membenarkan pemasangan yang fleksibel, ia juga membolehkan anda menukar tetapan pencahayaan hanya dengan mengorientasikan semula lampu di sepanjang trek.
produkKhusus:
| Kuasa | 10W 12W 15W 20W |
| Voltan Masukan Pemacu Lalai | AC{0}}V |
| Faktor Kuasa | > 0.9 |
| Sudut Rasuk | 10-60 darjah |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Flue Bercahaya | 100-120lm/w |
| CRI | > 80 |
| Gred IP | IP65 Kalis Air |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



