Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1. Cahaya Panduan direka untuk menawarkan cara yang selamat dan mudah untuk menavigasi melalui lorong dan bilik yang gelap.
2. Produk ini dilengkapi dengan lampu LED cekap tenaga yang boleh bertahan untuk jangka masa yang agak lama.
3. Lampu Panduan mudah dipasang dan sesuai digunakan di mana-mana rumah atau pejabat, memberikan penyelesaian pencahayaan yang tidak menyusahkan.
spesifikasi:
| kuasa | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Voltan masukan | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Perumahan | Hitam atau Putih tersedia |
| Cip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Jangka hayat | 5000 |
| Kecekapan Bercahaya | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit |
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:


Guide Light ialah penyelesaian pencahayaan serba boleh yang boleh membantu anda menavigasi dalam gelap, menjadikan kehidupan seharian anda lebih mudah dan lebih mudah.
Tentang kami:


pembungkusan&penghantaran:

