Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1. Lampu Galeri direka dengan bahan mewah untuk memastikan ketahanan dan kebolehpercayaan.
2. Sistem pencahayaannya yang unik mencipta pengalaman visual yang mengasyikkan dan menawan untuk mana-mana ruang galeri.
3. Tetapan kecerahan dan suhu warna boleh laras membenarkan penyesuaian untuk disesuaikan dengan mana-mana karya seni atau pameran.
spesifikasi:
| kuasa | 10W 12W 15W |
| Voltan masukan | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Perumahan | Hitam atau Putih tersedia |
| Cip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Jangka hayat | 5000 |
| Kecekapan Bercahaya | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit |
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:


Tentang kami:


pembungkusan&penghantaran:

