Ciri-ciri Produk:
1. Perumahan lampu trek kami direka bentuk dengan mengambil kira kecekapan, dengan tumpuan untuk menyediakan pencahayaan yang optimum sambil mengekalkan kos tenaga yang rendah.
2. Produk kami direka bentuk untuk digabungkan dengan lancar dengan mana-mana ruang, dengan reka bentuk yang anggun dan menarik yang menambah estetika keseluruhan persekitaran.
3. Kami menawarkan pelbagai pilihan yang boleh disesuaikan untuk perumahan lampu trek kami, termasuk kemasan, warna dan saiz yang berbeza untuk memenuhi keperluan unik pelanggan kami.
produkKhusus:
| Jenis barang | pencahayaan trek gaya rumah ladang |
| Kuasa | 12W/20W/30W/40W |
| Voltan Masukan(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80-90 Ra |
| Suhu bekerja | -20 ~ +55 |
| Bahan Badan Lampu | aluminium |
| Suhu Warna ( CCT ) | 3000-6000K |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



