Ciri-ciri Produk:
1. Kecekapan tenaga sistem lampu trek lanjutan adalah salah satu faedah utamanya. Pencahayaan LED kami menggunakan kurang tenaga berbanding sumber pencahayaan konvensional, menjadikannya lebih kos dan mesra alam dari semasa ke semasa. Selain itu, fungsi boleh laras membolehkan anda memfokuskan cahaya di tempat yang paling diperlukan, meminimumkan tenaga terbuang dan meningkatkan kecekapan dan keselesaan persekitaran anda.
2. Anda boleh mengubah suai susunan pencahayaan dengan cepat dan ringkas pada bila-bila masa yang anda inginkan berkat kemudahan pemasangan dan penyelenggaraan sistem lampu trek lanjutan kami. Untuk memenuhi citarasa anda, anda boleh menambah atau mengalih keluar lekapan lampu, mengubah peletakan dan sudutnya, atau mengubah suai kecerahannya.
produkKhusus:
| Jenis barang | lampu trek boleh dilanjutkan |
| Kuasa | 12W/20W/30W/40W |
| Voltan Masukan(V) | AC100-265V |
| CRI (Ra>) | 80 Ra |
| Suhu bekerja | -20 ~ +55 |
| Bahan Badan Lampu | aluminium |
| Suhu Warna ( CCT ) | 3000-6000K |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan



