ciri:
1. Lampu Trek Bulat Putih Hitam ialah lampu yang bergaya dan kontemporari yang boleh disepadukan dengan mudah ke dalam sebarang hiasan yang terkini.
2. Hakikat bahawa ia boleh laras menjadikannya mudah untuk diperibadikan, yang menjamin bahawa ia akan memberikan pencahayaan yang ideal untuk mana-mana kawasan atau persekitaran.
3. Mentol LED yang digunakan dalam lampu trek ini adalah cekap tenaga, yang membolehkannya menghasilkan pencahayaan yang terang dan hangat sambil tetap bertanggungjawab terhadap alam sekitar dan menjimatkan kos.
spesifikasi:
| kuasa | 10W 12W 20W |
| Voltan masukan | AC{0}}V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Perumahan | Hitam atau Putih tersedia |
| Cip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Jangka hayat | 5000 |
| Kecekapan Bercahaya | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Boleh dimalapkan | ya |
| Permohonan | Kediaman/pejabat/Muzium/Galeri/Kedai Runcit |
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:


Lekapan lampu serba boleh ini sesuai untuk menyerlahkan karya seni, menyerlahkan titik fokus dan mewujudkan suasana hangat dan menarik.
Tentang kami:


pembungkusan&penghantaran:

