Ciri-ciri Produk:
1. Operasi Tanpa Wayar: Oleh kerana lampu ini beroperasi sepenuhnya secara wayarles, anda boleh meletakkannya di mana-mana tanpa bimbang tentang wayar atau sambungan yang menghalang.
2. Penderia Gerakan - Lampu diprogramkan untuk menyala apabila seseorang memasuki bilik dan padam apabila mereka berlepas terima kasih kepada penderia gerakan terbina dalam.
3. Teknologi LED: Lampu LED lebih terang dan tahan lebih lama daripada mentol konvensional sambil menggunakan kurang tenaga.
4. Panjang Boleh Disesuaikan: Terdapat banyak panjang tersedia untuk lampu jalur LED sensor gerakan tanpa wayar, jadi anda boleh memilih yang paling sesuai dengan kawasan anda.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Merah, Biru, Hijau, Kuning |
| MEMBAWA | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
Imej Terperinci:






Mana-mana rumah atau tempat kerja akan mendapat manfaat yang besar daripada pemasangan lampu jalur LED sensor gerakan tanpa wayar. Lampu ini mudah disediakan dan mempunyai beberapa kegunaan. Ia direka untuk memberikan anda pilihan pencahayaan yang boleh dipercayai dan praktikal. Kami akan mengkaji ciri dan kelebihan lampu jalur LED sensor gerakan tanpa wayar dalam artikel blog ini, bersama-sama dengan beberapa kegunaan biasa untuknya.
penggunaan:


1. koridor - Walaupun dalam gelap, lampu ini mungkin mengeluarkan cahaya lembut yang memudahkan untuk menavigasi melalui koridor.
2. tangga - Lampu ini mungkin pilihan terbaik untuk menerangi tangga kerana teknologi LED yang cekap tenaga.
3. Almari – Menambahkan lampu jalur LED penderia gerakan pada almari anda akan membantu anda mencari perkara yang anda cari dengan mudah.
4. Bengkel: Dengan menyediakan pencahayaan tugas yang kuat, lampu ini boleh membantu anda melihat perkara yang anda sedang kerjakan di bengkel.
