Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Perbelanjaan tenaga untuk penyelesaian pencahayaan tradisional mungkin meningkat dengan cepat, manakala teknologi LED adalah lebih cekap tenaga dan boleh menjimatkan sejumlah wang yang banyak dari semasa ke semasa.
2. Fleksibel: Lampu jalur kalis air IP65 sesuai untuk reka bentuk pencahayaan imaginatif kerana ia fleksibel dan boleh dibengkokkan, dipintal dan dipotong untuk disesuaikan dengan mana-mana kawasan atau bentuk.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | Merah, Biru, Hijau, Kuning |
| bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
Imej Terperinci:




penggunaan:


