Ciri -ciri produk:
1. Kawalan Kecerahan: Menyesuaikan intensiti cahaya dengan pelbagai tetapan untuk diselaraskan dengan sempurna dengan mood atau persekitaran anda.
2. Kawalan Pintar: Serasi dengan lancar dengan pelbagai peranti pintar, termasuk Alexa dan Google Home, anda dengan mudah dapat menguruskan lampu jalur LED anda dengan mudah.
3. Persediaan mudah: Lampu jalur LED mempunyai sokongan pelekat, memastikan proses pemasangan yang mudah dan mudah.
4. Kawalan Dual: Nikmati kemudahan mengawal lampu melalui aplikasi jauh atau mudah alih, menawarkan fleksibiliti utama untuk menyesuaikan warna dan kecerahan dengan keinginan anda.
ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 10W setiap meter |
| Penilaian IP | IP40 atau IP65 kalis air |
| Voltan input | 85-265V atau 12/24V DC |
| Cri | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/w |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, lebar 5mm |
| Suhu warna (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k, merah, biru, hijau, kuning |
| Dipimpin | 240pcs 2835 LED, EPISTAR & SAMSUNG |
| Bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000hours |
| Jaminan | 5 tahun |
| Bersertifikat | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Kawalan jauh |
Imej terperinci:






Penggunaan:


1. Lampu rumah: Meningkatkan ruang tamu anda dengan cahaya jalur LED RGBW+WW yang canggih, sesuai untuk ruang tamu, bilik tidur, atau ruang makan anda.
2. Pencahayaan Hiburan: Kraf suasana yang ideal untuk malam filem anda atau menyalakan getaran yang menggembirakan untuk pesta atau acara seterusnya.
3. Pencahayaan Komersial: Meningkatkan suasana di restoran, hotel, atau ruang runcit dengan lampu jalur LED RGBW+WW, yang direka untuk mewujudkan suasana tersendiri.
4. Pencahayaan Luar: Cerahkan kawasan luaran anda dengan lampu jalur LED RGBW+WW, menetapkan mood yang sempurna untuk menghiburkan tetamu dengan gaya.
